Фільтр

Категорії матраців

Виробник

Скидання цієї групи

Тип пружинного блоку

Упаковка матраца

Навантаження на спальне місце

Розмір

Prices drop

Price

810 грн - 1170 грн

Відгуки про товар

футон Musson ФУТО-LITE
После года сна под моими 90 кг матрас стал оч мягким и уже не выравнивает диван. ...
Окт 23, 2019
матрац Take&Go BIG ROLL
Благодарю магазин за матрас что посоветовали имено этот. Искал матрас очень жесткий чтобы выдерживал мой немаленький вес ...
Окт 22, 2019
тонкий матрац Eurosleep SIMPLEX STRONG
Использую данный матрас, когда нужно организовать дополнительное спальное место: приезжают гости, дача, рыбалка или отды ...
Окт 15, 2019
матрац Neolux NEOFLEX
Купляли матрас для сина-підлітка, умови при виборі матрасу були лише: середньої жорсткості, якісний наповнювач і щоб мат ...
Окт 7, 2019
матрац Neolux ЕТАЛОН 2в1
Я не совсем довольна данным матрасом. Два года назад повелась на большую скидку, с независимыми пружинами и кокосовой ко ...
Окт 4, 2019

футоны ТМ Musson

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
 • 739 грн 821 грн -10%
  0 1 2 3 4 (1)

  - тип пружинного блоку: "без пружин"

  - жорсткість матраца: середньої жорсткості

  - навантаження на спальне місце: до 90 кг.

  739 грн 821 грн -10%
  Зменшена ціна!
 • 799 грн 888 грн -10%
  0 1 2 3 4 (0)

  - тип пружинного блоку: "без пружин"

  - жорсткість матраца: середньої жорсткості/вище середньої

  - навантаження на спальне місце: до 100 кг.

  799 грн 888 грн -10%
  Зменшена ціна!
 • 1 048 грн 1 164 грн -10%
  0 1 2 3 4 (1)

  - тип пружинного блоку: "без пружин"

  - жорсткість матрацу: жорсткий/середньої жорсткості 

  - навантаження на спальне місце: до 110 кг.

  1 048 грн 1 164 грн -10%
  Зменшена ціна!
 • 864 грн 960 грн -10%
  0 1 2 3 4 (1)

  - тип пружинного блоку: "без пружин"

  - жорсткість матраца: вище середньої

  - навантаження на спальне місце: до 110 кг.

  864 грн 960 грн -10%
  Зменшена ціна!
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Тонкий матрац Харків.

На сьогоднішній день все більшим і більшим попитом на нашому ринку користуються вироби під назвою футони, топпери, іншими словами тонкі матраци Харків, висотою до 8 см.

З настильних шарів в тонких матрацах може використовуватися пінополіуретан, латекс, меморі, кокосова койра і натуральний матеріал під назвою повсть. Поєднання войлоків різної щільності і висоти ось, що є основою виробництва футонів муссон. Такий підхід дозволяє говорити про максимальну натуральність вироба, самі футони муссон Харків по жорсткості і щільності нічим не поступаються своїм конкурентам з вмістом пінополіуретану.

Тонкий матрац Харків.


На сьогоднішній день все більшим і більшим попитом на нашому ринку користуються вироби під назвою футони, топпери, іншими словами тонкі матраци Харків, висотою до 8 см.


З настильних шарів в тонких матрацах може використовуватися пінополіуретан, латекс, меморі, кокосова койра і натуральний матеріал під назвою повсть. Поєднання войлоків різної щільності і висоти ось, що є основою виробництва футонів муссон. Такий підхід дозволяє говорити про максимальну натуральність вироба, самі футони муссон Харків по жорсткості і щільності нічим не поступаються своїм конкурентам з вмістом пінополіуретану.


Купити футон муссон Харків.


Вибираючи подібний виріб, в першу чергу, необхідно зрозуміти для себе, а з якою метою я його купую! Якщо у Вас старий диван або матрац, на якому спати стало просто жорстко, або в вашому розкладному дивані є стики, які також заважають Вам розслабитися. То тут Вам, однозначно, допоможуть футони муссон Харків. Футон футо-lite висотою 5 см буде самим м'яким з усієї серії, футо-combo висотою 5 см буде вже комбінований з одного боку буде більш м'яким, з іншого більш жорстким, футо-soft - для тих хто шукає для себе більш жорсткий, пружний футон мусон, і футон футо-cocos муссон висотою 7 см з вмістом кокоса з усієї серії, найжорсткіший.


Але, якщо на Вашому дивані або матраці, утворилися великі поглиблення у вигляді "ями", то тут тонким матрацом ситуацію не виправити! Такий варіант рішення допоможе Вам максимум на місяць, після чого футон повторить форму підстави, на якому лежить і знову будуть не зручності, будуть відчуватися перепади на Вашому спальному місці!


Як Ви бачите, купити матрац для дивана мусон Харків або купити тонкий матрац мусон, можна будь-якої висоти і будь-якої щільності, тільки от не у всіх випадках його можна застосовувати!


Де купити тонкий матрац для дивана Харків?


Всі ми намагаємося заощадити свій час по максимуму, щоб більше його використовувати для своєї родини, друзів, роботи! Так і при виборі тонкого матраца Харків, постарайтеся заощадити свій час, звертайтеся до нас в інтернет магазин Планета Снов. У нас великий вибір футон за ціною, по функціональним якостям, а великий багаж знань наших продавців, допоможе Вам швидко зрозуміти який футон мусон Харків Вам підійде.


Наші знижки і безкоштовна доставка Вас приємно здивують !!!

Докладніше